Alpi Guard

alpi_guard_01
alpi-guard-01

Extrémní ochrana proti mrazu

Alpi Guard je špičková třívrstvá pletenina, která vás udrží v teple v chladných a větrných dnech. Vnější vrstva tkaniny chrání před chladným vzduchem a jako štít rozráží poryvy větru, které neproniknou dovnitř. Střední vrstva je membrána, která poskytuje další bariéru proti chladu. Na dotek příjemný mikrofleece, který je nejblíže pokožce, udržuje správnou termoregulaci, nasává vlhkost a okamžitě ji odvádí do vnějších vrstev tkaniny, kde se odpařuje. Alpi Guard má vodoodpudivou úpravu, která chrání před lehkým deštěm a zároveň zachovává velmi dobrou prodyšnost.

 

TIP

Alpi Guard má výjimečné tepelné vlastnosti a velmi dobře udržuje teplotu, proto jsou výrobky z tohoto materiálu nejlepší volbou pro osoby, které mají problémy s krevním oběhem.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI MATERIÁLU ALPI GUARD

  • Vysoká úroveň termoaktivity. Účinně odvádí vlhkost od pokožky ven a zároveň udržuje stálou a optimální tělesnou teplotu.
  • Vnější vrstva tkaniny je v zimě vaším štítem. Poskytuje vynikající ochranu proti chladu a má speciální větru odolnou úpravu.
  • Vodoodpudivá vrstva chrání před lehkým deštěm a snižuje absorpci vlhkosti zvenčí.
  • Membrána, která tvoří střední vrstvu materiálu, je další účinnou bariérou proti chladu a větru.
  • Mikrofleece, který je v kontaktu s pokožkou, je mimořádně měkký a příjemný na dotek. Rychle absorbuje vlhkost a neabsorbuje ji, ale odvádí ji do vnějších vrstev tkaniny. To poskytuje dodatečnou ochranu před chladem, ale také vytváří prostředí bez bakterií.
  • Třívrstvá konstrukce materiálu znamená, že oblečení z materiálu Alpi Guard vás ochrání před prochladnutím - i v chladných a větrných dnech.

 

Ochrana před větremTermoaktivníProdyšnýPříjemný na kůžiOdolný

Složení materiálu:

Vnější vrstva:

86 % polyester
14 % elastan
Vodoodpudivá úprava WR BIO Technology

Střední vrstva:

100% polyesterová membrána

Vnitřní vrstva:

94 % polyester
6 % elastan


Gramáž: 210 g/m2

 

JAK PEČOVAT O OBLEČENÍ Z MATERIÁLU ALPI GUARD?

  • Oblečení lze prát v pračce na maximálně 40 stupňů s velkou obezřetnosti
  • Před vložením do pračky se ujistěte, že v bubnu nejsou žádné oděvy se suchým zipem, ostrými konci apod., které by mohly vést k mechanickému poškození oděvů.
  • Doporučujeme prát v programech určených pro sportovní oblečení. To zaručuje dlouhou životnost výrobku.

 

Teplota praní max 40°CNebělitNečistit chemickyNesušit v sušičce

Zpět do obchodu