Běžecké a fitness legíny

Vytvořeno běžci pro běžce 

22366522_1477298482391503_765005402695623322_n

 

Chvála v časopisech

„..konečný dojem je v tomto směru jednoznačně dobrý.

Žádné výrazné zapaření se nekonalo. Odvod potu byl na skvělé úrovni. …

Materiál je navíc dostatečně odolný…

Jestli se Vám tahle divočina líbí ...jděte do ní.“

Run, The world magazine logo run

 

„Super. Konečeně pořádná divočina.”

Časopis Běhej.com logo-behej

 

Tři provedení

Různé délky, různé provedení. Navíc i multifukční pas, který Vám sportovní zážitek ještě více zpříjemní.

17990937_1317349045053115_8817106554731349550_n_1

 

Mnoho barev

leginy

 

Na výbornou v testech

„Matriál Kolsport Giga Elastic je příjemný na dotek a velmi dobře drží tvar i vzor…. Další výbornou vlastností legín je tzv. chladivý efekt.”

Svetbehu.cz

Inzerovanými přednostmi jsou ploché švy a to, že legíny „dobře sedí“. Už při prvním natáhnutí je zřejmé, že reklama v tomto případě rozhodně neklame. ….Žlutá barva podle mě ani nezvětšuje stehna. Pro jistotu jsem je prala na 30. Barva, tvar a lesk materiálu zůstaly beze změn.

Rozbehnito.cz

Legíny Nessi Blue Net nepadají ani netlačí při pohybu, což při běhání každý sportovec ocení. Jeho vnitřní vrstva se s vaší pokožkou doslova mazlí. Speciálně navrhnuté vzory potěší leckterou ženu, skryjí totiž i drobné tělesné nedostatky.

Sport.cz

 

Přizpůsobí se tělu a jsou jako druhá kůže

Perfect fit

Díky materiálu Flexible Fit se běžecké legíny roztahují ve čtyřech směrech, což umožňuje dokonalé přizpůsobení k tělu.

Měkkost a pohodlí

Materiál legín je velmi jemný a příjemný na dotek. Nezpůsobuje podráždění a nedráždí. Vnitřní vrstva je příjemná k pokožce .

 

leginy-hory

Prodyšnost

Materiál dýchá a udržuje optimální tělesnou teplotu i při intenzivní činnosti. Legíny dobře odvádí vlhkost na vnější stranu, co umožňuje optimální fungování svalů, které nejsou nadměrně přehřáté ani ochlazené.

Speciální střih

Po konzultacích s běžci a fitness instruktory, jsme vyvinuli jedinečný střih legín pro náročné a aktivní klienty. Běžecké/Fitness legíny nepadají, netlačí, nenatahují se a jsou jako druhá kůže. Díky speciálně navrhnutým vzorům skryjí drobné tělesné nedostatky.

kolobezky

 

Nadšení u Blogerů

No přiznám se hned, že jsem se do nich zamilovala. Už když jsem je viděla v eshopu, ty barvy mě okouzlily. A když jsem pak doma otevřela balíček, byla to láska "na první obléknutí".☺ Nic vám nepadá, nemusíte nic popotahovat a natahovat, nemáte nikde nic přilepeného

Doboje.blogspot.cz

Hned v úvodu se musím přiznat, že k legínám jako takovým jsem nikdy neinklinovala. ... No, jsem z nich ještě teď naprosto nadšená. :)) Krom toho jsou legíny doplněny o vysoký pás, takže se do nich pěkně nasoukáte, aniž by vám třeba nějaké špíčky "přetékaly" přes okraj legín. A pokud se zaleknete ceny (ano, ono dát tisícovku za jedny legíny se může zdát hodně), tak vezměte v potaz, že tyto legíny jsou opravdu velmi kvalitní, takže vám vydrží minimálně do důchodu. :))

Fitkriss.blogspot.cz

 

Různé délky

délky legin

  

Naši zákazníci je milují

„Mám od Nessi dlouhé leginy MOSAIC a jsou nádherné :)...sklízím velkou chválu ;) Děkuji Nessi a budu chtít další” Lucie Majerová

"Jsem nadšená .... děkuji" Renáta Kuldová

"V sobotu pokřtěny u brněnské přehrady. Maximální spokojenost...." Kateřina Rylková

"Používané již 2 roky a to fakt často a stále jako nové! Dobrá práce Nessi" Iveta Piechaczková

"okamžitě jsem je prubla na své oblíbené trase. Skvělé, jak taky jinak. Další milovaný kousek do mé běžecké výbavičky." Mirka Ježková

"3/4 legíny Nessi a sportovní podprsenku Nessi jsem nesundala ani ve 3. trimestru těhotenství" Anna Svitáková

"Hodne vychytany kousek s vyssim pasem..." Eliška Růžičková

kolaz

 

Oblíbené i u profesionálů

V Nessi trénuje naše nejlepší kladivářka Katka Šafránková, která nás reprezentovala i na olympiádě v Riu. Jak sama tvrdi - "Nessi mi nosí štěstí". A my jsme za to rádi a přejeme mnoho sportovních úspěchu.

katka

Princezna v tretrách - To je atletka Zdeňka Seidlová. I ona si pro své tréninky zvolila Nessi. Závodnice klubu AC Vysoké Mýto sbírá jeden úspěch za druhým.

 Zdenka

Kvalitě a barvám legín podlehla i Lucka Maršánová. Je to velmi nadějná a nadaná běžkyně na dlouhé tratě, která se zaměřuje i na běh do vrchu.

lucka1

  

Vyberte si své legíny!

Zpět do obchodu