Běžecké ponožky

ponozky_1

Běžecké ponožky

Ponožky jsou pro nás zásadní: byly prvním produktem, který jsme vyvinuli. Zaměřujeme se na materiály přizpůsobené potřebám běžkyň. Je pro vás důležitá odolnost, pružnost a prodyšnost? Podívejte se na naše 3 řady běžeckých ponožek: Trail, Road a Race.
ponozky_2
trail_header

Řada ponožek určených pro outdoorový běh. Najdete zde ponožky do podzimních/zimních podmínek, univerzálnější ponožky a prodyšné ponožky na léto. Vyberte si 1 ze 3 modelů a užijte si své aktivity.

Trail X – extreme

Ponožky pro speciální úkoly, určené pro běhání na podzim a v zimě. Nebojí se deště, bláta, mrazu ani sněhu. Příze obohacená ionty stříbra. Vysoká úroveň udržení tepla. Vysoká termoaktivita. Nepohlcuje vlhkost.

trail_x2
trail_u2

Trail U Ultrarun PRO

Trailové ponožky se speciální zesílenou konstrukcí. Vysoká úroveň termoaktivity. Chrání nohy před chladem. Zesílená chodidlová část je jako polštář a kompenzuje pocity způsobené nerovnostmi horského nebo lesního terénu.

Trail R – regular

Prodyšné sportovní ponožky s reflexními prvky Ultralehké a tenké. Poskytují plný komfort při letních aktivitách ve dne i po setmění. Model má označení pravé a levé ponožky.

trail_r2
road_header

Řada prodyšných běžeckých ponožek, které vás podpoří na různých vzdálenostech. Přilnou k noze a poskytují dostatečné odpružení. Vyberte si správný model - od kotníkových po podkolenky.

Road R - regular

Naše vlajková loď a nejuniverzálnější běžecká ponožka. Správná opora nohy při aktivitách v teplém počasí. Nepřehřívejte nohy. Poskytují tlumení. Ponožky s odrazkami.

road_r2
road_s2

Road S - short

Prodyšná stélka navržená pro letní běžecký trénink. Vyrobeno z měkké příze. Lehké, rychleschnoucí. Přiléhá k noze a poskytuje dobré odpružení.

Road L - long

Sportovní ponožky s odrazkami. Zajistěte si pohodlí během letního běžeckého tréninku, a to jak ve dne, tak po setmění. Perfektně přiléhají k noze, dostatečně tlumí.

road_l2
road_h2

Road H - high

Prodyšné běžecké ponožky. Měkké a příjemné na dotek. Prodyšné zóny z 3D síťoviny na lýtku a chodidle. Systém stahovačů udržuje ponožky na svém místě.

race_header

Řada ponožek určených pro závodní běh i trénink na střední a dlouhé vzdálenosti. Potřebujete vynikající tlumení?

Race R – regular

Ponožky, které nekloužou na noze a poskytují dostatečné odpružení. Vyznačují se vynikající prodyšností a jsou vybaveny reflexními prvky.

race_r2