Bloom

 

 

 

slider-teaser-01 

Čekáte na to zvláštní svítání, které přichází po poslední zimní noci, zbarvuje oblohu do fialova a přináší tolik očekávanou změnu: teplo jarního slunce. Je čas na příběh obtočený kolem rozkvětu, exploze barev a vzorů, nespoutané energie, která rezonuje z hlubin země a uvádí vše do pohybu. Necháte se jí vést při svých sportovních plánech?

Objevte novou kolekci Bloom a rozkvetete nanovo! Nechte se inspirovat krásou přírody, jak ji zachytila Nessi Sportswear.

 

 

Seznamte se s našimi originálními návrhy: 

 

#1

Je to svítání, které přináší jaro. Slunce se pomalu vynořuje zpoza obzoru a zalévá svět teplou, jemnou září. Jeho paprsky pronikají skrz clonu ranních mlh a třpytí se tisíci roztřesenými tečkami. Necháváte město za sebou a utíkáte do této probouzející se přírody.

#2

Vzor je inspirován kvetoucím jarem - sluncem, azurovou oblohou bez mráčku a nevyčerpatelnou energií. I jeho forma symbolizuje pohyb. Textura připomíná dynamické tahy štětce malíře, který chce tuto jedinečnou vizi co nejrychleji zachytit na plátno.

#3

Vzor vypráví příběh léta v poklidném melancholickém rozkvětu. Jeho symbol je nesmírně důstojný, až monumentální. Vytrvale následuje slunce a nenasytně zachycuje každý paprsek.

#4

V tomto designu symbolizují šťavnaté, energií sršící barvy nejkrásnější tvář léta - nechte se jimi vést při každé sportovní výzvě!

   

 

Zveme vás do zákulisí focení!

 

1_backstage_bloom

2_backstage_bloom

3_backstage_bloom

4_backstage_bloom

5_backstage_bloom

6_backstage_bloom

7_backstage_bloom

8_backstage_bloom

9_backstage_bloom

10_backstage_bloom

11_backstage_bloom

Zpět do obchodu