Euphoria

 

 

euphoria comming soon

 

TIK-TAK, TIK-TAK... PRÁVĚ SE SEZNAMUJETE S NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCÍ EUPHORIA! JE ČAS NA VELKOU OSLAVU PRO VŠECHNY, KTEŘÍ MILUJÍ ŽIVOT A AKTIVITU! DŮLEŽITÁ JE RADOST Z BĚHU, TRÉNINKU, FITNESS, JÍZDY NA KOLE - USPOKOJENÍ, KTERÉ VÁM PŘINÁŠÍ ČAS STRÁVENÝ PÉČÍ O SEBE SAMA.

 

 

 

OBJEVTE 5 ORIGINÁLNÍCH DESIGNŮ: 

 

#1

V barvách je skutečná síla - užívejte si ji naplno! Příjemné šumění listí, zlatavé sluneční paprsky, písek pod nohama - přeneseme vás do tropického ráje. Nechte se ovívat teplým větrem, který tančí mezi barevnými listy. Radost, vzrušení, euforie - ty vás provázejí během tréninku. Tyto emoce najdete v naší pestré paletě šťavnatých barev.

#2

Sníte o tom, že se v tomto horkém dni osvěžíte v moři? Zažijte úžasnou podívanou plnou barev! V tomto vzoru se proplétají uklidňující odstíny tmavě modré, šedé a modré. Je to džungle, která vykukuje z průzračné vody a zve vás na trénink: 3, 2, 1 - start! Můžete si být jisti, že tento den bude povedený!

#3

Divoká, svobodná a sebevědomá. Jste to vy? Tento design je pro vás jako stvořený! Prohánějte se tropickým pralesem, závoďte s nezkrotným panterem: v naší džungli je možné všechno! Čerpejte energii z pralesa s tmavě zelenými listy a zářivě oranžovými květy, které vás povzbudí! Vyběhněte na kopec a křičte ze všech sil - dejte průchod radosti, kterou cítíte! 

#4

Ohnivá energie oranžových vlčích máků vás povzbudí k akci: stačí se podívat na vzor a už se usmíváte při pomyšlení na trénink. Hřejivé paprsky zapadajícího slunce vás zahřejí na kůži a vzduchem se line vůně květin. Cesta vás dovede na vrchol a u nohou se vám rozprostře moře vlčích máků a kosatců. Pohybují se v jemném vánku a připomínají vlny oceánu. Cítíte radost z toho, že můžete vidět tuto podívanou!

 

15B2

Omamná kombinace růžové, zelené a oranžové vás přenese přímo do letních dnů! Tento endorfinový koktejl vám vlije energii do žil. Cvičte podle tohoto vzoru, abyste se mohli opájet nepolapitelným letním vánkem, který vám ovívá tvář. Objevte cestu, kterou jste ještě nepoznali: okouzlí vás rajské květiny a exotické listy třpytící se na slunci. Cítíte euforii už jen při té představě? 

   

 

Zveme vás do zákulisí focení!

 

DJI_0171(1)

20220207_130718

DSC_0366

20220207_103432

20220206_132241

20220211_114836

DSC_9870

Zpět do obchodu