Harmony

 

 

TIK TAK, TIK TAK... DO UVEDENÍ KOLEKCE HARMONY UŽ NEZBÝVÁ MNOHO ČASU! OBJEVTE 3 ORIGINÁLNÍ NÁVRHY, KTERÉ VÁS ZAVEDOU NA CESTU DO FANTAZIE. 

 

MOSAIC YASEI 14M4

Přeneste se do tajemného Japonska! Úžasný bambusový háj Arashiyama na vás přenese svou sílu. Při běhu se ponořte do nesčetných odstínů zeleně a čerpejte energii ze slunečních paprsků, které tu a tam probleskují. Je to kouzelný les, kde uslyšíte přízračné zvuky bambusových stromů, které se pohybují ve větru. Běžte objevovat neznámá zákoutí tohoto místa, kam se ještě nikdo před vámi nevydal. Podívejte se: v houští se schoval tygr a pozoruje legendární ryby koi. Pojďme dál - kdo ví, co se ještě může stát?

 

TORI 14Z5

Slyšíš svůj klidný dech a zvuk svých kroků. Když dorazíte k jezeru, ucítíte osvěžující vánek. Na chvíli se uvolněte a zaposlouchejte se do písně, kterou vítr hraje v rákosí na břehu. Podívejte se na vzlétající jeřáby! Už jsou vysoko nad hladinou rozbouřené vody. Zhluboka se nadechněte a proběhněte se mezi šumícím rákosím a ranní mlhou.

 

HANA 14H2

Rozcvičujete se před tréninkem a nad hlavou se vám rozprostře růžový květinový deštník. Vistárie, glycyrrhiza - a v japonštině: fudži. Už samotný název těchto květin zní jako z pohádky. Vzlétněte! Těžké trsy padají v kaskádách, a když pod nimi proběhnete, zahalí vás úžasná vůně. Růžové slunce vykukuje skrz vodu - dnes ti fandí i vlny!

 


CO NAS JEŠTĚ ČEKÁ? STAY TUNED!

Zpět do obchodu