POZOR! Změna adresy pro reklamace a vrácení zboží. Zásilky posílejte na adresu Fit way s.r.o. Krátká 2103/C, 289 24 Milovice.

Věrnostní program Nessi

Věrnostní program

Věrnostní program

Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu. Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 100 Kč = 1 bod. Body mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové body?

  • Bonusové body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat.
  • Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.
  • Body se přičítají podle vzorce 100 CZK = 1 bod.

Můžu získat bonusové body i jinak?

Ano můžete. Již máte možnosti získání bodů za vaši aktivitu, výzvy,...

Jak můžu bonusové body uplatnit?

  • Vaše nasbírané body vám přináší slevy.
  • Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu.
  • V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití.
  • Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu.
  • Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky.
  • Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

 

Často kladené otázky:

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 183 dnů. Proto je používejte s předstihem! Tato doba je také vypočtená pro věrnostní slevu na novou kolekci.

 

 

 

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Zpět do obchodu