Bundy s membránou

BUNDY S MEMBRÁNOU OD NESSI SPORTSWEAR

CO DĚLÁ MEMBRÁNA V BĚŽECKÝCH BUNDÁCH NESSI SPORTSWEAR?

Úkolem membrány v našich sportovních bundách je poskytnout vám ochranu během tréninku. Využijete ji při nepříznivých povětrnostních podmínkách: dešti nebo větru. Nepředvídatelné počasí na jaře, na podzim a po celý rok v horách, je vhodnou dobou pro nošení bundy s membránou. Membrána v bundě vám dává jistotu, že žádné počasí nebude překážkou a vy vždy dokončíte plánovaný trénink nebo procházku. Je to skvělá volba na cesty, kde vám nejen zajistí pohodlí, ale také se snadno vejde i do malého batohu. Pokud se chystáte na ultra závod, nezapomeňte, že membránová bunda je povinnou součástí výbavy!
bunda s membránou

JAK FUNGUJE MEMBRÁNA VE SPORTOVNÍM OBLEČENÍ?

Materiál použitý na výrobu bundy se nazývá Wind Tex. Jedná se o membránu, která vám během tréninku poskytne podporu inovativní technologie. Membrána ve sportovním oblečení, jako je naše bunda, vytváří jakési prodyšné kyvadlo. Má také vynikající nepromokavost a prodyšnost.
 • 10 000 mm H2O/m2/24h - vodotěsnost - nepropustí 10 000 mm vody na m2 po dobu 24 hodin.
 • 20 000 g H2O/m2/24h - prodyšnost - jedná se o extrémně vysokou hodnotu, která má vliv na odvod vlhkosti od pokožky ven.

Jak membrána funguje? Při dešti blokuje pronikání vody zvenčí a zevnitř usnadňuje odpařování vlhkosti, která se tvoří při fyzické aktivitě. Správně použitá membrána představuje rovnováhu mezi nepromokavostí a prodyšností. Nezapomeňte však, že běžecká bunda není pogumovaný batoh.

PROČ JE MEMBRÁNA VE SPORTOVNÍM OBLEČENÍ TAK DŮLEŽITÁ?

Membrána ve sportovním oblečení je velmi důležitá. Víme, že si sestavujete tréninkový plán, abyste dosáhli svých cílů. Pokud plánujete celodenní túru v horách, nechcete se nechat ovlivnit počasím. Stejné je to i na cestách. Nemůžete předvídat, co vás čeká, až dorazíte do vysněné destinace nebo až se dostanete na místo, které máte rádi. Klíčem je osvědčené oblečení, kterému můžete věřit, že bude fungovat. Mikina nebo bunda vás sice zahřeje, ale neochrání vás před deštěm. Proto je účelem membrány ve sportovním oblečení, abyste se nemuseli starat o podmínky a mohli si užívat běžecký trénink, outdoorové aktivity nebo prohlídku památek.

NA CO SE ZAMĚŘIT PŘI VÝBĚRU MEMBRÁNOVÝCH BĚŽECKÝCH BUND?

Když si vybíráte membránovou běžeckou bundu a chcete, aby fungovala, je třeba se zaměřit na několik klíčových vlastností.
 • Prodyšnost - používáme nejkvalitnější membránu, abychom vám ji zajistili. Tím zajistíte, aby byl vzduch veden oběma směry a aby se póry vaší pokožky během fyzické aktivity neucpávaly.
 • Odolnost - to je pro nás velmi důležitá vlastnost. Chceme, abyste mohli membránovou bundu používat po mnoho sezón, a pokud budete potřebovat jiný design, můžete ji darovat nebo prodat v duchu menšího množství odpadu.
 • Lehká - dokážete si představit, kolik váží hruška? To je víceméně hmotnost naší bundy. Bunda o hmotnosti 160 g se vejde do každé kabelky a vy nebudete mít pocit, že ji máte u sebe. Použili jsme ultralehký materiál, lehká a pevná vlákna, abyste dosáhli tohoto efektu a nezatěžovali se ani při tréninku.

KKD BUNDY S VYSOCE KVALITNÍ MEMBRÁNOU OD NESSI SPORTSWEAR

Naše bundy mají membránu, která vám zajistí pohodlí, i když prší, ale ceníme si i těch nejkvalitnějších detailů. Víme, že do finálního produktu vstupuje mnoho detailů, a proto vám nabízíme ta nejlepší řešení na trhu. Všechny jemné detaily jsme vměstnali do pouhých 160 gramů - tolik váží naše bunda, která se navíc schová do vlastní kapsy.
 • Bunda do deště s membránou musí mít kapuci. Dbali jsme na to, aby kapuce dobře seděla na hlavě a chránila vás před nárazy větru a deštěm.
 • Podlepené švy a zip odolný proti stříkající vodě jsou také nejlepší ochranou proti vlhkosti zvenčí. Dávejte si pozor na zarážku zipu a chránič brady na konci zipu.
 • Díky třem kapsám, včetně jedné s průchodem pro sluchátka, můžete pohodlně uložit telefon nebo energetický gel a poslouchat hudbu, aniž by se vám všude motal kabel.
 • Neméně důležitá je úprava spodní části bundy pomocí zátek s úchyty, reflexních prvků, které vám pomohou zajistit bezpečnost, úchytu na zavěšení a visačky na zavěšení.
 • K bundě jsme přidali opravný balíček: kus látky a 3 reflexní nášivky. Pokud dojde k drobnému poškození bundy, budete moci rychle reagovat pomocí profesionálních materiálů.
 • Máme široký výběr originálních vzorů a barev: pestrobarevná mozaika Yasei, podzimní Mak nebo zimní Tori s jeřáby? Možná dáváte přednost jednobarevnému saku, protože se cítíte lépe v tlumených barvách? Vyberte si a bavte se stylizací!

VLASTNOSTI NAŠICH MEMBRÁNOVÝCH BUND WIND TEX

JAK PRÁT BUNDU S MEMBRÁNOU?


Správné praní membránové bundy ovlivňuje její životnost. Správná péče o bundu zajistí, že vám vydrží mnoho sezón. Zde je několik kroků, jak vyprat bundu s membránou.

 • Před vložením bundy do pračky nechte pračku běžet naprázdno, bez pracího prostředku. Tím se zbavíte zbytků pracího prostředku z jiných praní.
 • Bundu perte v pračce při teplotě maximálně 40 stupňů.
 • Před vložením bundy s membránou do pračky vyprázdněte všechny kapsy a zapněte je tak, aby kapesník nebo klíče ponechané uvnitř nepoškodily tkaninu.
 • Používejte prací prostředky určené pro membránové oděvy, abyste zachovali jejich vlastnosti.
Zpět do obchodu