POZOR! Změna adresy pro reklamace a vrácení zboží. Zásilky posílejte na adresu Fit way s.r.o. Krátká 2103/C, 289 24 Milovice.

Děkujeme, že jste s Nessi

Odvážná jako tygřice, jemná jako květ vistárie - to jste vy. Doufáme, že jste u nás našli harmonii, která byla v uplynulém roce tak potřebná! Chceme vám ze srdce poděkovat za podporu v tomto těžkém období! Jsme vděční, že jste naší inspirací a pomáháte nám budovat značku Nessi.

Děkujeme, že jste si vybrali to, co pro vás vytváříme, důvěřujete nám a vracíte se k nám. 

Níže najdete zvláštní poděkování od Adama zástupce Nessi pro Českou Republiku a Slovensko.

 

 

Tajemství vaši krabičky

Bieszczadské lesy vonící pryskyřicí a svobodou - chtěli byste se tam přestěhovat? Není nic jednoduššího: dřevo, ze kterého je vyrobena vaše truhlička, pochází odtud. Truhlička byla ručně zpracovaná a vyrobena pro vás.


Víko má svůj vlastní příběh, který vás zavede do Krosna: města skla. Tamní řemeslníci dokonale vědí, jak s touto křehkou surovinou zacházet! Po přípravě šablony následuje diamantové broušení, složité posypání vzoru barevným skelným práškem a další vrstva skla. Poté je čas na zahřátí v tavicí peci, kde se pod vlivem vysoké teploty spojují sklářské prvky. Nakonec se detaily vyleští, omyjí a vysuší.

Od samého začátku až po uvázání mašle na krabičce - vše se děje díky lidským rukám, talentu a vášni. Podívejte se, jak celý proces vypadá!

 

 

Doufáme, že krabička Nessi najde ve vašem domově zvláštní místo! Bude sloužit jako šperkovnice na prstýnky, schránka na peníze nebo máte jiný nápad? To je vaše část příběhu!

S přáním všeho nejlepšího a krásných Vánoc! Tým Nessi

Zpět do obchodu