Issen Volnočasová móda

Issen volnočasové oblečení

znovu objevujeme klasiku!

Issen je řada oblečení pro volný čas vytvořená značkou Nessi Sportswear v duchu pomalé módy (Slow Fashion) a pohodlného oblečení. Myšlenka, která udává rytmus našim akcím, je obsažena ve sloganu "Feel comfort - wear comfort". Děláme vše pro to, aby oblečení Issen poskytovalo nejvyšší stupeň pohodlí v každé situaci: každý den, po tréninku, na cestách. Pečlivě vybíráme materiály, vyvíjíme nejlepší střihy a dolaďujeme nejmenší detaily k dokonalosti. Spojujeme prvotřídní kvalitu s originálním designem: expresivním, nekonvenčním, vyjadřujícím radost z poznávání světa a obdiv ke kráse, kterou nám příroda dává. Issen je zároveň udržitelná móda - chováme se ohleduplně k přírodě a s respektem k lidem.

Issen volnočasové oblečení
Issen odzież casualowa
Issen less waste

Vědomá volba

Věříme, že každá akce má smysl. Proto děláme vše pro to, abychom snížili dopad na životní prostředí: vybíráme přírodní materiály z kontrolovaných zdrojů. Zaměřujeme se na prvotřídní kvalitu a nadčasový styl a naše oblečení šijeme v Polsku. Výrobky z řady Issen můžete nosit léta, a když se rozhodnete, že je čas na nové - předejte je další osobě. Díky tomu, že se kolekce vzájemně doplňují, můžete snadno kombinovat nové modely s těmi, které již máte ve svém šatníku. 100% bez krutosti. 100% pohodlné nošení.

Materiály šetrné k přírodě

Ve společnosti Issen se zaměřujeme na přírodní materiály a vybíráme pouze ty, které pocházejí z etických zdrojů. To je naše přitakání přírodě.

Bamboo Issen

BAMBOO

Měkký, lehký, na dotek sametový úplet s univerzálními vlastnostmi. V zimě zahalí vaši pokožku a dodá pocit uklidňujícího tepla. Je bezpečný pro citlivou pokožku, antibakteriální a protiplísňový. Je vyroben způsobem šetrným k životnímu prostředí - má certifikát OEKO-TEX® Standard 100.

Zjistěte více

RoyalCord Issen

ROYALCORD

Podmanivě měkký na dotek, hebký jako samet, a přitom trvanlivý a odolný proti poškození. Jedná se o klasický kabelový manšestr ve zcela novém provedení. Přitahuje pozornost texturou s jemným leskem, který dodává stylový vzhled. Díky své vysoké gramáži je manšestr ideální látkou pro podzimní a zimní sezónu.

Objevte

Organic Cotton Issen

ORGANIC COTTON

Je měkký, jemný, odolný - má všechny přednosti bavlny, ale zároveň se vyrábí šetrně k životnímu prostředí: na ekologických plantážích, přírodními postupy, bez umělých pomůcek. Je certifikován podle norem GOTS a OEKO-TEX® Standard 100.

Více informací

Merino Issen

MERINO

Vlna z ovcí merino potěší svou měkkostí a příjemnou strukturou. Vykazuje vysokou termoaktivitu: poskytuje uklidňující teplo, ale nepřehřívá se. Neelektrizuje ani neabsorbuje pachy. Oblečení z merina vám vydrží dlouho: je trvanlivé, odolné proti zašpinění a pružné.

Koukněte

Detale odzieży Issen

Stylové detaily
Protože právě detaily vytvářejí efekt:

  • Stylové zipy jsou dekorativním prvkem - jejich zlatá barva dodává oděvu oldschoolový nádech.

  • Nášivky jsou vyrobeny z washpaper, veganské alternativy kůže vyrobené z papíru a gumy. Materiál splňuje normy OEKO-TEX® a FSC. Postupem času získává ušlechtilý a retro charakter.

  • Bavlněné šňůrky - jsou vyrobené z přírodní tkaniny a jsou upraveny tak, aby se nerozmotávaly. Dokonale korespondují a kombinují se s barvami a vzory inspirovanými přírodou.

  • Zlaté konce šňůrek se jemně lesknou a dodávají oděvům Issen stylový nádech a podtrhují jejich jedinečnost.

#issenbynessi #feelcomfort #wearcomfort #ethicalwear #slowfashion

Odzież Issen - certyfikaty

Zpět do obchodu