Materiály Nessi

MATERIÁLY NESSI


VLASTNOSTI SPORTOVNÍCH MATERIÁLŮ - ZJISTĚTE, Z ČEHO VYRÁBÍME NAŠE OBLEČENÍ!
Materiály používané k šití sportovních oděvů jsou zvláštní kategorií úpletů. Musí splňovat požadavky amatérů i profesionálů, kteří trvají na inovacích, funkčnosti a pouze osvědčených řešeních. Proto používáme pouze materiály, které vás podporují při fyzické aktivitě, ať už běháte, provozujete outdoorové aktivity, jógu, fitness nebo jezdíte na kole. V naší nabídce najdete materiály, které vyhovují vašim potřebám. Pokud jste vášnivými cestovateli, rádi poznáváte nová místa a kocháte se přírodou, naše materiály se vám budou hodit i na vašich cestách.

 

KTERÉ SPORTOVNÍ MATERIÁLY JSOU VHODNÉ PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ?
Pokud plánujete outdoorové aktivity, musíte mít na paměti podzimní a zimní počasí: chladné a dokonce mrazivé dny v kombinaci s deštěm a sněhem znamenají, že potřebujete oblečení z vhodného sportovního materiálu: ať už jde o bundu, mikinu nebo legíny.

Při vytváření oblečení pro outdoorové aktivity jsme dbali na to, aby vám poskytovalo ochranu před chladem a termoaktivitu na nejvyšší úrovni. To je důležité zejména v případě, že chcete trénovat a sportovat na podzim a v zimě. Naše materiály na jedné straně poskytují nepropustnou bariéru proti chladu a větru, na druhé straně účinně odvádějí vlhkost od pokožky a chrání vás před prochladnutím a přehřátím. V reakci na vaše potřeby se spoléháme na moderní technologie.

Mezi našimi podzimními a zimními látkami najdete Wind Guard, který vytváří nepropustnou bariéru proti větru a výborně tepelně izoluje. Díky speciální technice vyztužení vláken Rip-Stop je mimořádně odolná. Pokud naopak hledáte ochranu v extrémně chladných a větrných dnech, vyberte si naši moderní a třívrstvou pleteninu Alpi Guard. Lehký úplet Vento Zero poskytuje vysoký tepelný komfort a zachovává si své tepelné vlastnosti, i když zmokne. Volbou jedinečného dvouvrstvého úpletu Vetur Guard objevíte kompromis mezi nízkou hmotností a tepelným komfortem. Systém Cubic Guard se svou mikrostrukturou rozráží studené poryvy větru jako vlnolam a poskytuje vám pocit tepla a pohodlí. V teplejších dnech na podzim a v zimě nebo jako jedna z vrstev se dobře uplatní lehká a prodyšná tkanina Resi Slim.

Mezi naše podzimní a zimní novinky patří také izolační výplně: světově unikátní, nejkvalitnější přírodní tepelná izolace - polské husí peří - a inovativní výplň svrchních oděvů Climashield® Eco.

 

JAKÉ SPORTOVNÍ MATERIÁLY VYBRAT PRO TRÉNINK VE VNITŘNÍCH PROSTORÁCH?
Materiály jako Resi Ultra 4K a Amet Fibra byly vyvinuty pro milovníky aktivit v posilovně, sálech nebo doma! Jsou to ty, které vám poskytnou podporu při tréninku v odolném provedení. Na hodině jógy, spinningu nebo při domácím cvičení se chcete soustředit sami na sebe a na správné provádění cviků - je přirozené, že vás v tom materiály podporují. Vyzkoušejte naše svůdně barevné legíny z materiálu Resi Ultra 4K, který neprosvítá a dokonale se přizpůsobí vaší postavě. Pokud potřebujete prodyšné oblečení, které výslovně odvádí vlhkost, je velmi lehké a odolné - právě takové jsou vlastnosti úpletů Amet Fibra.

Maximální zaměření na potřeby uživatele nám umožnilo vytvořit inovativní úplety s celým spektrem vlastností pro podporu sportovce. Struktura propracovaná do nejmenších detailů, specializovaná konstrukce a jedinečné technologie jsou jen některé z předností našich materiálů.

Více informací získáte kliknutím na ikonu příslušného materiálu:

Materiál Husí Peří Nessi Sportswear

Husí Peří

Materiál Climashield Eco Nessi Sportswear

Climashield Eco

Materiál Wind Guard Nessi Sportswear

Wind Guard

Materiál Vetur Guard Nessi Sportswear

Vetur Guard

Materiál Vento Zero Nessi Sportswear

Vento Zero

Materiál Cubic Guard Nessi Sportswear

Cubic Guard

Materiál Alpi Guard Nessi Sportswear

Alpi Guard

Materiál Resi Nessi Sportswear

Resi

Materiál Resi Ultra 4K Nessi Sportswear

Resi Ultra 4K

Materiál Resi Slim Nessi Sportswear

Resi Slim

Materiál Amet Fibra Nessi Sportswear

Amet Fibra

Zpět do obchodu