Merino vlna

Vlna Merino

Doskonały wybór na jesień i zimę! Merynosy to owce szczególnie cenione ze względu na niezwykłe runo. Poznaj jego zalety dzięki naszym czapkom i kominom!

Delikatne i wyjątkowo cienkie włókna odpowiadają za wysoką ochronę termiczną. Gęste runo złożone z wielu cienkich włókien ma dużą ilość przestrzeni powietrznych, stanowiących izolację. Na wysoką jakość użytkowania wpływa także przewiewność i wymiana powietrza, za które odpowiadają łuski i pory pokrywające włókna merynosowe. Na ich powierzchni woda nie ulega kondensacji, lecz odparowuje. Efekt? Uczucie suchości i pełnego komfortu cieplnego przy niskich temperaturach.

Oboustranný Tunel Shaun

Chrání před chladem a větrem a vytváří dokonalou kombinaci s naší merino čepici Shaun. Hodí se ke sportovnímu oblečení i k běžnému nošení. Dlouho si udrží svůj tvar. Je útulný a příjemný na dotek.

PARAMETRY:

  • 40 cm (délka) x 35 cm (šířka)
  • 100% Merino vlna

Oboustranná Čepice Shaun

Chrání uši a dutiny před větrem. Klasický střih, hodí se k mnoha outfitům. Extrémně odolná - udrží si tvar po mnoho let. Je také velmi útulná a příjemná na dotek. V kombinaci s tunelem Shaun vytvoříte dokonalý vzhled.

PARAMETRY:

  • ONE SIZE — obvod hlavy od 46 do 58 cm
  • 100% Merino vlna

Tunel Jane

Klasický a elegantní tunel s jemně žebrovanou strukturou. Jeho jedinečné vlastnosti vám zajistí ochranu před chladem a tepelný komfort. Elegantní a odolný. Skvěle se doplňují s čepici Jane.

PARAMETRY:

  • 35 cm (délka) x 30 cm (šířka)
  • 100% Merino vlna

Čepice Jane

Elegantní a pohodlná čepice s žebrovanou strukturou. Můžete ji nosit jako šmoulinku nebo ji srolovat. Doplňte ji tunelem Jane, aby byl vzhled kompletní. Merino vlna je přirozeným patentem na chlad a prochladnutí, takže vám nebude zima.

PARAMETRY:

  • ONE SIZE — obvod hlavy od 46 do 58 cm
  • 100% Merino vlna
merino_06

Logo z Washpaper

Je vyroben z jedinečného materiálu. Jedná se o papír s gumou, který časem získá zajímavý zestárlý vzhled. Etická volba.