Merino vlna

Vlna Merino

Ideální volba pro podzim a zimu! Merino je ovce, která je ceněna zejména pro své výjimečné rouno. Objevte jeho výhody s našimi čepicemi a nákrčníky!

Delikátní a velmi jemná vlákna jsou zodpovědná za vysokou tepelnou ochranu. Husté rouno, které se skládá z mnoha jemných vláken, má velké množství vzduchových mezer, které fungují jako izolace. Vysokou kvalitu použití ovlivňuje také prodyšnost a výměna vzduchu, za kterou jsou zodpovědné šupinky a póry pokrývající merino vlákna. Na jejich povrchu voda nekondenzuje, ale vypařuje se. Výsledek? Pocit sucha a naprostého tepelného komfortu při nízkých teplotách.

 

Oboustranný Tunel Shaun

Chrání před chladem a větrem a vytváří dokonalou kombinaci s naší merino čepici Shaun. Hodí se ke sportovnímu oblečení i k běžnému nošení. Dlouho si udrží svůj tvar. Je útulný a příjemný na dotek.

PARAMETRY:

  • 40 cm (délka) x 35 cm (šířka)
  • 100% Merino vlna

Oboustranná Čepice Shaun

Chrání uši a dutiny před větrem. Klasický střih, hodí se k mnoha outfitům. Extrémně odolná - udrží si tvar po mnoho let. Je také velmi útulná a příjemná na dotek. V kombinaci s tunelem Shaun vytvoříte dokonalý vzhled.

PARAMETRY:

  • ONE SIZE — obvod hlavy od 46 do 58 cm
  • 100% Merino vlna

Tunel Jane

Klasický a elegantní tunel s jemně žebrovanou strukturou. Jeho jedinečné vlastnosti vám zajistí ochranu před chladem a tepelný komfort. Elegantní a odolný. Skvěle se doplňují s čepici Jane.

PARAMETRY:

  • 35 cm (délka) x 30 cm (šířka)
  • 100% Merino vlna

Čepice Jane

Elegantní a pohodlná čepice s žebrovanou strukturou. Můžete ji nosit jako šmoulinku nebo ji srolovat. Doplňte ji tunelem Jane, aby byl vzhled kompletní. Merino vlna je přirozeným patentem na chlad a prochladnutí, takže vám nebude zima.

PARAMETRY:

  • ONE SIZE — obvod hlavy od 46 do 58 cm
  • 100% Merino vlna
merino_06

Logo z Washpaper

Je vyroben z jedinečného materiálu. Jedná se o papír s gumou, který časem získá zajímavý zestárlý vzhled. Etická volba.

Zpět do obchodu