POZOR! Změna adresy pro reklamace a vrácení zboží. Zásilky posílejte na adresu Fit way s.r.o. Krátká 2103/C, 289 24 Milovice.

Novinky

Aurora
 

 

 

baner-glowny-nessi-firsr-run-01-web

Je čas na nevšední podívanou: o tanci barevných světel na námořnicky modrém nebi, novém pohledu a obdivu ke světu. Aurora je příběh o kráse polární záře a světelných hranolech, které dávají i dobře známým věcem úplně jinou perspektivu. A také o tom, že sport dokáže změnit i nejdelší zimu – přidat mu barvu.

Rozjasněte podzimní a zimní sezónu světlem a barvami – abyste viděli své sportovní cíle ještě jasněji! Jste připraveni?

 

 

Seznamte se s našimi hypnotizujícími vzory: 

 

#1

Když je polární záře obzvlášť silná, nabere barvy tak intenzivní, že přesvítí i hvězdy. Pulsuje, tančí a vibruje na obloze v rytmu, který nelze uhodnout, a spřádá svou vlastní magnetickou melodii. Tento vzor vás zavede přímo doprostřed této mimořádné podívané.

#2

Tento vzor je mimořádná podívaná: fascinující, tak odlišná od všeho známého a tak hypnotizující krásná. Barvy vyplňují obrysy tvořící sněhové vločky a tu a tam světlejší akcenty celou kompozici připomínají složitě propojené sklo vitráže, skrz které proniká světlo...

PINK FUSION

Začátek podzimu je festivalem světla. Slunce, stoupající stále níž a níž, osvětluje svět hřejivou, měkkou záři růžového zlata, díky níž se vše zdá jemnější a jemnější. Tento vzor je příběhem o tomto mimořádném okamžiku: o jemné kráse podzimu, kouzlu skrytém v detailech a sladění běžeckého kroku s rytmem přírody.

#4

Před vámi je kompozice nepravidelných, fantastických tvarů. Stuhy světla a barev se proplétají v neustálém tanci a třpytí se tisíci světelných bodů. Je to hypnotizující, magnetická síla, která jakoby hýbe nejen oblohou, ale i celým souhvězdím hvězd. Pohne i s vámi?

#5

Někdy jsou světla polární záře jemnější. Jemně se třpytí mnoha odstíny – od světlých, přes stále sytější, až po tmavé a intenzivní. Noc pak osvětlují tisíci barvami a vytvářejí podívanou, od které je těžké odtrhnout oči...

#6

Toto je příběh o nejkrásnější tváři zimy, utkané z ledových krystalů a rozlehlosti bezmračné oblohy. Jde o kompozici rozet připomínajících sněhové vločky a fantazijní chocholky, odkazující na obrazy malované námrazou na oknech.

 

Zveme vás do zákulisí focení!

 

1_backstage_aurora_FW_23/24 2_backstage_aurora_FW_23/24

3_backstage_aurora_FW_23/24 4_backstage_aurora_FW_23/24

5_backstage_aurora_FW_23/24 6_backstage_aurora_FW_23/24

7_backstage_aurora_FW_23/24 8_backstage_aurora_FW_23/24

9_backstage_aurora_FW_23/24 10_backstage_aurora_FW_23/24

11_backstage_aurora_FW_23/24 12_backstage_aurora_FW_23/24

13_backstage_aurora_FW_23/24 14_backstage_aurora_FW_23/24

1 položek celkem
Zpět do obchodu